The Crims - 130. Sezon Değişiklikleri

Oyun Sohbetleri

Lvl 60 ~ 69
Üye
Mesajlar
311
Oyun Oynamayla İlgili Değişiklikler
Gece kulübüne girebilen oyuncu sayısını 2’den 3’e çıkardık. Bazı oyuncular bunu ikinci hesaplarıyla kötüye kullanıyordu ve böyle yaparak asla hit alamayacaklar.

VIP3’ten alınan çete puan bonusu %15’den %20’e arttırıldı
VIP1’den alınan çete puan bonusu %10’dan %15’e arttırıldı

Açık artırma tekliflerinde değişiklik
Azami taklif mevcuttaki en yüksek teklifin %25’den daha fazla olmamalı. Yine bu ikincil hesaplardan teklifleri mahveden oyuncuları durdurmak için yapıldı. Örneğin; teklifi yapan son kişinin telifi 50 ise siz azami 62.5 telif edebilirsiniz. Eğer siz 62.5 koyduktan sonra başka birisi azami 78.1 teklifinde bulunabilir. Bu yüzden her seferinde, birileri teklifte bulunduğunda buna bağlı olarak uygun olan azami teklif miktarı artacaktır.


İş adamı değişikliği NERF: Şuanda %36(Seviye 2)’dan %60(Seviye 12)’a artan bina üretim bonusu değişiklikle birlikte %26(Seviye 2)’dan %50(Seviye 12)’e artan bir şekilde olacaktır. Yaz olduğunu ve sahilleri doldurmak istediğinizi biliyoruz fakat deneyiniz ve bize geri bildirimlerinizi gönderiniz.


Üniversite Değişiklikleri
Bakire Paul:

Fahişelere her sınıf için ekstra kazanç eklendi(Sırasıyla, %5, %10 ve %20)

Borsacı Tania:
Ekstra işlem sayısı her sınıf için 1 azaltıldı.

1. Seviye (Newbie): 2’den 1’e
2. Seviye (Player): 3’den 2’ye
3. Seviye (Broker): 5’den 4’e

Ve Seviye 2 (Player)’ye hisse satış bedeli %2 arttırıldı.

Tony Sparky:
Dersi tamamlamak için gerekenler azaltıldı.
• Seviye (Player): 10 TC gününden 5 TC gününe ve 8. seviyeden 5. Seviyeye
• 3. Seviye (Businessman): 25 TC gününden 20 TC gününe

Kral Pablo:
3. Seviye(Dealer): Gemi satış bonus %10’dan %5’e indirildi.

Soyguncu Dillinger:
Dersleri tamamlamak için gerekenler azaltıldı.

• 1. Seviye (Newbie): 10 TC gününden 5 TC gününe
• 2. Seviye (Player): 8. seviyeden 5. Seviyeye


Çete Savaşları Değişiklikleri
Çete savaşlarını sorunsuz çalışır hale getirmek için elimizden geleni yapıyoruz. Oyuncular, çete savaşlarını engellemek için ya da hiç savaşmamak için farklı yollar buldular, ama bu bizim için kabul edilebilir bir seçenek değil. Açıkçası, eskiden barlarda kurulan çete saldırısı sistemine dönme fikrinden nefret ediyorum. Bütün bu yapılan değişiklikler gerçek bir çete savaşını oyuna kazandırmak adına yapıldı.

• Çetenin kendisine çete savaşı açılacak, çete liderinin üzerinden değil.
• Aktif bir çete savaşı veya çete meydan okuması varsa tüm oyuncu engellemeleri kaldırıldı
• Sadece çete liderlerine engel eklendi. Aktif bir çete savaşı veya meydan okuması varsa gece kulübüne giremez ve soygun yapamazlar.
• Eğer bir çete, çete savaşı kaybederse, tüm güvenilir üyeleri puan kaybeder(Çete içerisinde olmasalar bile) Fakat onların saldırı puanları eğer çete içerisinde değilse çete saldırı gücüne eklenmez
• Eğer çete savaşı ayarlanırsa, çetelerin saldırmak için yada iptal etmek için 30 dakikası vardır. Bu nedenle çete savaşı ayarlanır ve iptal edilirse, saldıran çete %2 puan kaybeder(Meydfan okumayı kabul eden çete 200.000 puan kazanır)
• Eğer çete bir çeteye karşı kazanırsa çete saldırı puanına 200.000 puan ve ayrıca diğer çetenin kaybettiği %2 puan eklenir
• Çete listesinde sizden 5 sıradan daha fazla yukarıda yada 5’den fazla aşağı sıralamada olan çetelere çete savaşı daveti/meydan okumasını gerçekleştiremezsiniz. Bu nedenle listede sizin üstünüzdeki ve altınızdaki 5 çeteye meydan okuyabilirsiniz.
• Çete içerisinde 1 tane üye olsa dahi çete meydan okuması gönderilebilir veya çete savaşı ayarlanabilir(Bu nedenle, çete içerisinde 6 güvenilir üye olmalı)
• Bu 8 değişikliğe göre çete listesi güncellendi, içerisinde 1 üye bulunan çeteler bile artık görülecek.
• Sadece güvenilir üyeler çete lideri olarak atanabilir.
• Çete listesinde üye sayısında güvenilir üyeleri içerir.
 
Üst Alt